Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

W czwartek 31 maja br. przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).
Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy o g. 11.00.
Ołtarze dekorujemy:

  • pierwszy – Remiza OSP Aleksandria
  • drugi – Krzyż obok szkoły
  • trzeci – posesja p. Biernackich
  • czwarty – posesja p. Anioł

Zapraszam do udziału asystę parafialną, druhów strażaków, panie z KGW, poczty sztandarowe, Żywy Różaniec, LSO, dzieci I – komunijne wraz z rodzicami, dziewczynki sypiące kwiaty, młodzież i wszystkich parafian. Pójdźmy razem, aby wyznać wiarę w Chrystusa obecnego w Eucharystii. Proszę udekorować domy nie tylko na trasie procesji ale na terenie całej parafii. W  środę po Mszy św. proszę o pomoc w udekorowaniu trasy procesji. Zachęcam aby w  czwartek przed Mszami św. skorzystać z pierwszopiątkowego sakramentu pokuty.