KOMUNIKAT DUSZPASTERSKI

Kochani Parafianie! W związku z rozporządzeniami dotyczącymi “strefy czerwonej” w której znajduje się nasza parafia, informuję, iż od 17 X br. we Mszy św. w naszym kościele może jednorazowo uczestniczyć 25 os. Od niedzieli 18 X br. wracamy również do transmisji on-line z naszego kościoła. W niedzielę będzie transmitowany różaniec o g. 16.30 i Msza św. o g. 17.00, natomiast w tygodniu różaniec o g. 17.30 i Msza św. o g. 18.00. W niedzielę można przystąpić do Komunii św. poza Mszą św. o g. 9.00, 12.00 i 18.00, natomiast w tygodniu codziennie będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o g. 8.00 rano (w piątek o g. 7.00). Bardzo proszę o stosowanie zasad bezpieczeństwa (dystans, dezynfekcja, maseczka) i proszę o modlitwę, szczególnie w intencji chorych i służby zdrowia. Z serca Wam wszystkim błogosławię.