Aktualności

Boże Ciało w naszej parafii.

W czwartek 15 czerwca br. przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało).
Msza św. z procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy o g. 11.00.
13699492400_brudzew-procesja-Ołtarze dekorujemy:

  • pierwszy – posesja p. Zaremba (ul. Gościnna 186)
  • drugi – posesja p. Łuszczyńskich (ul. Gościnna 229)
  • trzeci – posesja p. Trynda-Kurdyk (ul. Gościnna 253)
  • czwarty – posesja p. Buckich (ul. Gościnna 271)

Zapraszam całą asystę parafialną, panie z KGW, druhów strażaków, liturgiczną służbę ołtarza, młodzież, dzieci pierwszokomunijne i dziewczynki sypiące kwiaty. Zapraszam wszystkich parafian z całymi rodzinami, abyśmy wyznali wiarę w Chrystusa Eucharystycznego obecnego pośród nas. Proszę, aby każda wierząca rodzina przyozdobiła domy flagami i symbolami eucharystycznymi, które można nabywać w zakrystii od niedzieli (11 VI br.).