Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://parafiaaleksandria.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Na naszej stronie prowadzone są jedynie statystyki odwiedzin w cyklu dobowym, tygodniowym, miesięcznym oraz rocznym w oparciu o wtyczkę WP Statistics.

Z kim dzielimy się danymi

Nie dzielimy się danymi z nikim – ponieważ nikt takich danych nie potrzebuje :).

Jak długo przechowujemy dane

Nie przechowujemy żadnych danych osobistych za wyjątkiem informacji o odwiedzinach na naszej stronie. Możliwość tworzenia kont, logowania się, komentowania na naszej stronie domyślnie jest wyłączona – stąd nie ma na niej żadnych danych użytkowników. Dane dotyczące adresów IP użytkowników są przetwarzane jedynie ze względów statystycznych oraz  bezpieczeństwa witryny.

Informacje dodatkowe

Jak chronimy dane?

Dane o odwiedzinach z danego adresu IP są przechowywane na serwerze hostującym stronę, do której dostęp ma jedynie administrator strony.