Pielgrzymka wiernych archidiecezji częstochowskiej do Krakowa-Łagiewnik w Roku Miłosierdzia.

23231W sobotę 7 maja 2016 r. nasi parafianie wraz z całym dekanatem uczestniczyli w pielgrzymce wiernych archidiecezji częstochowskiej do Krakowa-Łagiewnik w Roku Miłosierdzia. Podczas pielgrzymki przywitał nas ks. kard. Stanisław Dziwisz, Metropolita Krakowski, wrażając wielką radość „że Częstochowa pielgrzymuje do Karkowa”. Uroczystą Mszę św. w sanktuarium św. Jana Pawła II odprawił i Słowo Boże wygłosił Metropolita Częstochowski, ks. abp. Wacław Depo. Po Mszy św. odbyła się procesja różańcowa do Bazyliki Bożego Miłosierdzia, gdzie o g. 15.00 zakończyliśmy pielgrzymkę wspólną koronką do Bożego Miłosierdzia. Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i pielgrzymowanie.